کلیه کالاهای موجود نو و قیمت‌های وبسایت بروز می‌باشد
با ما تماس بگیرید ۰۶۱۹۱۰۰۱۰۹۹

اطلاعیه

هموطنان گرامی؛

ضمن تبریک سال نو‌ و آرزوی سلامتی، تندرستی همه شما، ضروری‌ست نکاتی را به استحضار‌ شما همراهان همیشگی رینوکالا برسانیم:

آخرین روز ارسال سفارشات در سال ۱۴۰۱ روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ساعت ۱۰:۳۰ صبح و اولین روز ارسال سفارشات در سال ۱۴۰۲ روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ می‌باشد.

سفارشاتی که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ و ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ارسال خواهند شد، بسته به بُعد مسافت شهر اهواز با شما خریدار محترم، در صورت کشیک نبودن شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و تیپاکس، ممکن است در‌ اولین روز کاری سال ۱۴۰۲، (۵ فروردین) تحویل گردند؛ لذا در‌ هنگام ثبت سفارش از این موضوع آگاهی کامل داشته باشید. 

اولین روز ارسال مجدد سفارشات روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ خواهد بود. لذا سفارشاتی که از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ساعت ۱۰:۳۰ صبح به بعد تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ ثبت شوند در اولین روز کاری سال ۱۴۰۲ (۵ فروردین) با توجه به حجم سفارشات، به ترتیب اولویت، آماده‌سازی و ارسال خواهند شد.

ارسال سفارشات در شهر اهواز همه روزه (به جز ایام‌ تعطیلات رسمی) همچنان برقرار است و کلیه سفارشاتی که تا ساعت ۱۸:۰۰ نهایی شوند، از طریق پیک به شما خریدار محترم تحویل خواهد شد.

در صورت هرگونه ابهام و سوال در ایام تعطیلات رسمی لطفاً از طریق ارسال پیام به واتساپ (روی متن نارنجی کلیک کنید) یا از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید. تیم پشتیبانی صمیمانه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.