کلیه کالاهای موجود نو و قیمت‌های وبسایت بروز می‌باشد
با ما تماس بگیرید ۰۶۱۹۱۰۰۱۰۹۹

ساخت Apple ID


  • {{value}}
لطفاً اطلاعات فرم زیر را به دقت پُر کنید
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

شماره موبایلی را وارد کنید که بر روی آن حساب کاربری واتس اپ دارید

تاریخ تولد را بنویسید. تاریخ تولد را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید. تاریخ تولد خود را بنویسید

سوالات امنیتی زیر را تکمیل کنید
اسم بهترین دوست دوران دبیرستان خود را بنویسید را بنویسید. اسم بهترین دوست دوران دبیرستان خود را بنویسید را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
اسم کتاب مورد علاقه دوران کودکی خود را بنویسید را بنویسید. اسم کتاب مورد علاقه دوران کودکی خود را بنویسید را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
اسم تیم ورزشی محبوب خود را بنویسید را بنویسید. اسم تیم ورزشی محبوب خود را بنویسید را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

انتخاب این گزینه اجباری است.

سلب مسؤلیت: با توجه به تحریم بودن کشور ایران، امکان تغییر سیاست اپل در قبال حساب‌ کاربری Apple ID ممکن است وجود داشته باشد؛ لذا مسؤلیتی در خصوص تغییر سیاست‌های کلی این شرکت در خصوص بستن یا تعلیق حساب‌ Apple ID شما متوجه رینوکالا نمی‌باشد. لازم به ذکر است که تاکنون موردی در خصوص تعلیق یا بسته شدن حساب Apple ID توسط اپل وجود نداشت است.


تومان
مبلغ را بنویسید.
درگاه پرداخت را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...

Apple ID یک حساب کاربری شخصی است که با استفاده از آن می‌توانید به سرویس‌های اپل مانند اپ استور، آیکلاود، مسیج‌ها، فروشگاه آنلاین اپل، فیس تام و... دسترسی داشته باشید. اپل ID شامل اطلاعاتی است که شما در هنگام وارد شدن به آن استفاده می‌کنید. اطلاعاتی نظیر مخاطبین، پرداخت‌ها، اطلاعات امنیتی که در تمامی سرویس‌های اپل استفاده می‌کنید.

هنگام راه‌اندازی یک دستگاه جدید، خرید الکترونیکی، یا هر سرویس دیگر اپل، از شما خواسته می‌شود که Apple ID و کلمه عبور خود را وارد کنید. به محض ورود به حساب کاربری، به سرویس مورد نظر و تمامی اطلاعات شخصی موجود در حساب کاربری خود دسترسی خواهید داشت. شما می‌توانید از Apple ID خود به صورت همزمان بر روی تمامی دستگاه‌ها و سرویس‌های اپلی خود استفاده کنید و به تمامی اطلاعات موجود در حساب کاربری Apple ID خود دسترسی داشته باشید.


Apple ID ساخته شده توسط رینوکالا مربوط به کشور آمریکا می‌باشد و بر روی ایمیل شخصی خودتان ساخته خواهد شد و پس از ساخت، امکان تغییر کلمه عبور توسط سؤالات امنیتی وجود دارد. پس از تکمیل فرم و پرداخت مبلغ، حساب کاربری شما در وبسایت اپل ساخته خواهد شد.

حفظ حریم شخصی:رینوکالا به شما این اطمینان را خواهد داد که هیچگونه دسترسی به اطلاعات ایمیل و Apple ID شما نخواهد داشت و فقط مراحل ایجاد آن توسط رینوکالا انجام خواهد شد. حتی کد تأییدی که از طرف اپل به ایمیل شما ارسال می‌شود توسط خود شما در اختیار ما قرار گذاشته خواهد شد. پس از ساخت حساب کاربری، شناسه، کلمه عبور و سؤالات امنیتی، جهت تغییر کلمه عبور یا سؤالات امنیتی برای شما از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی WhatsApp یا تلگرام ارسال خواهد شد.